Mass Effect 3 - multiplayer potwierdzony

Plotki o rzekomym trybie multiplayer w Mass Effect 3 co rusz pojawiały się na łamach przeróżnych serwisów growych, jednak BioWare stanowczo takim pogłoskom zaprzeczało... do czasu. Co prawda nie odgórnie, ale informacja została w końcu potwierdzona.

Redaktorzy pisma PC PowerPlay twierdzą, że odwiedzili siedzibę BioWare w Edmonton i przetestowali kontrowersyjny tryb. Czekamy zatem jeszcze tylko na potwierdzenie samych twórców, a znając życie nastąpi to już na dniach bo cała sieć huczy. Poniższa okładka jest jednak dla wszystkich dowodem wystarczającym...

Nie da się ukryć, że tym razem BioWare tak łatwo od odpowiedzi się nie wywinie. Zastanawiający jest jedynie fakt, że tyle czasu nie chcieli zdradzić w ogóle faktu istnienia wieloosobowej zabawy w Mass Effect 3. Czyżby miała to być ich największa tajemnica? Wielu fanów czuje się jednak oszukanych przez dewelopera, a jeszcze więcej zawiedzionych tym, że tryb zostanie wprowadzony. Jak ty reagujesz na taką wiadomość?

Przeczytaj też inne wieści dotyczące Mass Effect oraz zaznajom się z jedną z naszych recenzji drugiej części kosmicznej sagi.