Mass Effect 3 - multiplayer potwierdzony

Plotki o rzekomym trybie multiplayer w Mass Effect 3 co rusz pojawiały się na łamach przeróżnych serwisów growych, jednak BioWare stanowczo takim pogłoskom zaprzeczało... do czasu. Co prawda nie odgórnie, ale informacja została w końcu potwierdzona.

Redaktorzy pisma PC PowerPlay twierdzą, że odwiedzili siedzibę BioWare w Edmonton i przetestowali kontrowersyjny tryb. Czekamy zatem jeszcze tylko na potwierdzenie samych twórców, a znając życie nastąpi to już na dniach bo cała sieć huczy. Poniższa okładka jest jednak dla wszystkich dowodem wystarczającym...

Mass Effect 3 - multiplayer potwierdzony

Nie da się ukryć, że tym razem BioWare tak łatwo od odpowiedzi się nie wywinie. Zastanawiający jest jedynie fakt, że tyle czasu nie chcieli zdradzić w ogóle faktu istnienia wieloosobowej zabawy w Mass Effect 3. Czyżby miała to być ich największa tajemnica? Wielu fanów czuje się jednak oszukanych przez dewelopera, a jeszcze więcej zawiedzionych tym, że tryb zostanie wprowadzony. Jak ty reagujesz na taką wiadomość?

Przeczytaj też inne wieści dotyczące Mass Effect oraz zaznajom się z jedną z naszych recenzji drugiej części kosmicznej sagi.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: