Mass Effect 3 - rozszerzony zwiastun CGI

Bitwa o odbicie Ziemi zaczyna nabierać szaleńczego tempa, podobnie zresztą jak sama kampania promocyjna Mass Effect 3. Tym razem BioWare przygotowało filmowy zwiastun gry, który ma zachęcić graczy do powstrzymania inwazji starożytnej rasy i odzyskania ich rodzimej planety.

Take The Earth Back

Jakiś czas temu mieliście okazję zobaczyć krótki teaser trailera CGI przedstawiający lądującego Żniwiarza na polu słoneczników (klimatyczny banał), a na początku bieżącego tygodnia - przy okazji debiutu serialu "Walking Dead" - jego pełną wersję. Nie dalej jak wczoraj, twórcy wyciągnęli z kieszeni jeszcze jedną edycję tegoż zwiastuna, poszerzoną o całe 60 sekund, m.in. wydarzeniami z debiutanckiego materiału zaprezentowanego podczas gali Video Game Award 2010. I pomimo, że nie pochwalam tego typu praktyk, przyznaję, iż całość wraz z przygrywającym w tle akompaniamentem Two Steps From Hell prezentuje się naprawdę profesjonalnie.

Posługując się oficjalnym sloganem reklamowym: walka o odzyskanie Ziemi rozpocznie się w naszym kraju dokładnie 6 marca 2012. Do tego czasu wciąż możecie pomęczyć wersję demonstracyjną Mass Effect 3 i tym samym zapoznać z zupełnym novum serii - trybem multiplayer, który na Xbox LIVE wciąż dostępny jest dla wszystkich graczy. Ostrzegam, że potrafi być lekko uzależniający.