Mass Effect 3 w złocie. Pobierz demo z XBL

Baczność! Electronic Arts ogłosiło, że ekipa odpowiedzialna za trzecią kosmiczną odyseję komandora Sheparda ukończyła prace nad grą. Mass Effect 3 osiągnęło status gold i trafiło do tłoczni, skąd na początku przyszłego miesiąca powędruje prosto do polskich sklepów. Poszukiwacze gwiezdnych przygód, którzy nie potrafią doczekać się już finału trylogii mogą przetestować próbny kod, który od dzisiaj jest ogólnodostępny na Xbox LIVE.

Reżyser Mass Effect 3, Casey Hudson nie ukrywa swojego zadowolenia z ukończenia jego najnowszego projektu i zapowiada kilka niespodzianek w najbliższym okresie związanych z produkcją:

Z dumą ogłaszam, że Mass Effect 3 oficjalnie znalazło się w fazie "gold". Spodziewajcie się wielu niespodzianek zarówno w tym, jaki i nadchodzących tygodniach.

Zgodnie z obietnicą, BioWare udostępniło dzisiaj wersję demonstracyjną rzeczonej pozycji na Xbox LIVE Marketplace (także dla graczy z kontem Silver). Demo waży niecałe 2GB i oferuje dwie misje w kampanii fabularnej. Właściciele Battlefield 3 Online Pass mogą dodatkowo po raz pierwszy zapoznać się z trybem wieloosobowej rozgrywki, o którym ostatnio tyle się spekuluje. Reszta przetestuje go dopiero za 3 dni.

A więc żołnierze do czynu! Logować się i pobierać demo - to jest rozkaz! I oczywiście nie zapomnijcie podzielić się wrażeniami w sekcji komentarzy poniżej.

Przypominam, że europejska premiera ME 3 odbędzie się dokładnie 6 marca 2012 roku.