Mass Effect: Invasion - data + okładki

Jeśli jesteście fanami Mass Effect i mocno siedzicie w uniwersum, na pewno już o premierze nowego komiksu wiecie. Natomiast jeśli dopiero zaczynacie poznawać ten barwny i niezwykły świat nasza informacja powinna was zainteresować.

Znana jest już data premiery nowego komiksu z uniwersum Mass Effect. Nowa mini-seria nosi tytuł "Invasion", a jej pierwszy numer (łącznie będą cztery) pojawi się w amerykańskich księgarniach już 19 października. Do polski jak zwykle lekturę będzie trzeba importować. Chociaż akurat wydawnictwa coraz częściej zawieszają oko nad growymi książkami i komiksami więc kto wie. Pamiętajmy, że "Odkupienie" pojawiło się w naszym kraju w zbiorczym wydaniu. Jest więc szansa, że przy "Inwazji" będzie podobnie. Czego wszystkim nam życzę.

Ciekawie natomiast przedstawia się zarys fabularny serii i dam głowę sobie uciąć, że historia mocno będzie nawiązywać do wydarzeń z Mass Effect 3. Otóż stacja Omega, zostaje zaatakowana przez nieznaną rasę obcych, za których powstanie prawdopodobnie odpowiada znana nam wszystkim grupa Cerberus. Aria T’Loak zmuszona jest stawić opór zagrożeniu by zachować w galaktyce swoje imię, a co ważniejsze... życie. W ferworze walki postanawia postawić wszystko na jedną kartę.

Jak więc widać wszyscy miłośnicy Arii (do których sam się zaliczam) mają na co czekać. Tym bardziej, że za serię odpowiedzialna jest dokładnie ta sama ekipa, która powołała do życia poprzednie komiksy Mass Effect. Komiks wypuszcza oczywiście wydawnictwo Dark Horse Comics.

Przedstawione zostały również wszystkie okładki "Inwazji", zapraszam więc do podziwiania...

Mass Effect: Invasion - data + okładki
Mass Effect: Invasion - data + okładki
Mass Effect: Invasion - data + okładki
Mass Effect: Invasion - data + okładki

Mass Effect 3 pojawi się w sklepach 6 marca 2012 roku. Jeśli nadal zastanawiacie się, czy warto czekać zachęcamy do recenzji Mass Effect 2.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: