Mass Effect na PC już 6 maja

Znana jest już data światowej premiery PC uznanego RPGa, Mass Effect. Gra, która pierwotnie ukazała się tylko na Xboxie 360, zawita na blaszaki już w maju tego roku.

Firma BioWare ogłosiła datę światowej premiery Pecetowej wersji Mass Effect. Wiadomo już, że gra jako pierwsza pojawi się na półkach sklepowych w Północnej Ameryce - będzie to 6 maja tego roku. Data premiery w Europie nie została jeszcze dokładnie ustalona, jednak na pewno odbędzie się jeszcze tego samego miesiąca.

Mass Effect na PC już 6 maja

Mass Effect na PC został nieco zmieniony względem swego konsolowego pierwowzoru. Największą różnicą jest sterowanie - od teraz gracze będą mogli wydawać polecenia poszczególnym członkom zespołu, wygodniej sterować kamerą w pojazdach i przypisywać klawisze do wielu funkcji. Także ekwipunek został zmodyfikowany tak, aby łatwiej można było z niego korzystać.

Zobacz również:

  • Amazon Prime Video z kolejnym hitem! Serial Mass Effect nadchodzi
  • Darmowe gry na PC, PlayStation oraz Xbox. Sprawdź najnowsze okazje [3.12.2021]
  • Jak sprawdzić moc zasilacza komputerowego [PORADNIK]

Niestety jednak wszystko wskazuje na to, że polscy gracze będą musieli poczekać nieco dłużej na Pecetowe wydanie Mass Effect. Na razie bowiem nie została ogłoszona, nawet wstępnie, możliwa data premiery gry.

Zobacz również: Mass Effect - Recenzja jednego z najlepszych RPG roku!