Mass Effect na PC w maju

Mamy bardzo dobrą informację dla wszystkich fanów RPG. Firma BioWare ogłosiła właśnie, że gra Mass Effect pojawi się na platformę PC już w maju tego roku.

Mass Effect to fabularna gra wyprodukowana przez BioWare i wydana przez Microsoft Game Studios. Początkowo tytuł przeznaczony był jedynie na konsolę Xbox 360. Na szczęście wydawca zmienił swoje plany odnośnie tego dzieła.

Mass Effect na PC w maju

Akcja gry toczy się w 2183 roku. Gracz wciela się w postać porucznika Sheparda i podróżuje po ogromnym świecie. Już teraz wiadomo, że Mass Effect jest zaledwie pierwszą częścią trylogii jaką zamierza wyprodukować BioWare.

Zobacz również:

Jak twierdzi przedstawiciel BioWare, Ray Muzyka, ME to gra pełna emocji, świetnej fabuły oraz wielu ciekawych postaci. Jest to unikalny świat, który powinno poznać jak najwięcej osób. Dlatego właśnie postanowiono wydać grę na platformę PC.

Mass Efect przeznaczone na komputery domowe ma niczym nie ustępować swojej bliźniaczej wersji na Xboxa 360. Możliwe jest nawet, że zawierać będzie kilka unikatowych dodatków.