Massive Assault Network pobierz pełną wersję gry

Firma Wargaming.net poinformowała, że ukończono już prace nad ostateczną wersją znakomitej strategii przeznaczonej do rozgrywek w sieci gry pt. Massive Assault Network. Gra jest za darmo dostępna do pobrania z naszego serwera FTP i umożliwia nieograniczoną ilość rozgrywek na jednej planecie. Za możliwość rozgrywek na pozostałych mapach będziemy musieli zapłacić 6,95 USD miesięcznie.

Samą grę i zasady rozgrywki opisaliśmy szczegółowo w materiale "Kronika beta testera" ( http://www.gamestar.pl/news/65135.html ). Tym razem skoncentrujemy się więc na tym, co gra oferuje za darmo, a za co będziemy musieli zapłacić. W trybie gry pojedynczej, która funkcjonuje jako moduły treningowy będziemy mogli za darmo rozegrać misje treningowe, kilka pojedynczych scenariuszy i deatchmatch-owe wojny na jednej z dostępnych w grze planet.

Natomiast w trybie wieloosobowym będziemy mogli toczyć z żywymi przeciwnikami nieograniczoną liczbę batalii na jednej, niewielkiej planecie zwanej Emerland. Gra posiada wbudowany komunikator, który umożliwia w łatwy i szybki sposób odnaleźć stosownych dla nas przeciwników.

Za dostęp do rozgrywek w na siedmiu pozostałych planetach będziemy musieli zapłacić 6,95 USD miesięcznie. Ci, którzy zdążą zapisać do dnia 1 maja, będą mieli możliwość wykupienia abonamentu na dwa miesiące za 9,95 USD.

Wydawca zapewnia również, że w ramach subskrypcji będą organizowane zawody zarówno dla pojedynczych zawodników, jak i drużyn. W ramach subskrypcji gracze będą mogli również rozgrywać pojedynki treningowych z wyznaczonymi do tego mistrzami strategii.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1824&sys=gry

Zestaw dodatkowych map:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1827&sys=gry

Oficjalna strona:

http://www.massiveassaultnetwork.com


Zobacz również