Massive Assault Network rusza w kwietniu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów gry Massive Assault, Wargaming.net postanowił stworzyć nową, przeznaczoną do rozgrywek w Internecie sieciową wersję gry, pod nazwą Massive Assault Network.

Prace nad nowym produktem Wargaming.net rozpoczęły trzy miesiące temu. Massive Assault Network jest zmodyfikowaną wersją wieloosobowego trybu gry Massive Assault. Gra jest przeznaczona wyłącznie do rozgrywek w sieci, a stworzona została z myślą o najzagorzalszych fanach gier strategicznych. Do dyspozycji graczy oddano 6 planet, z których tylko na jednej będzie można bawić się za darmo (planeta Emerald). Pozostałe pięć map, będzie dostępne tylko dla graczy opłacających stosowne opłaty subskrypcyjne. Udział w wojnach klanów czy rozgrywkach ligowych również będzie płatny. Sama gra będzie dostępna za darmo do pobrania, ze strony wydawcy.

W porównaniu do Massive Assault tryb rozgrywki wieloosobowej w nowym produkcie została wzbogacony m.in. o zintegrowany chat, system wyszukiwania oponentów, menadżera turniejów i moduł wizualizujący szczegółowe dane statystyczne oponentów.

Do Massive Assault Network będzie można zapisywać się od 5 kwietnia br.

Więcej informacji:

http://www.massiveassaultnetwork.com


Zobacz również