Massive Assault gotowe

Matrix Games i Tri Synergy poinformowały o zakończeniu prac nad ciekawie zapowiadającą się strategią "Massive Assault". Gra uzyskała status gold i trafiła już do tłoczni.

Massive Assault jest trójwymiarową, turową strategią, w której głównym zadaniem gracza będzie uzyskanie całkowitego panowanie w kosmosie. Akcja Massive Assault będzie toczyć się na sześciu oddalonych od siebie planetach, a walczyć będziemy przy użyciu zarówno sił lądowych, powietrznych oraz morskich. W grze będą dostępne do wyboru dwie nacje: "Free Nations Union" oraz "Shadow Clique".

Massive Assault ma być smakowitym kąskiem dla domorosłych strategów, którzy w czasie rozgrywki będą musieli m.in. planować i przeprowadzać zakrojone na szeroką skalę operacje lądowania z morza z udziałem grup lotniskowców, zapewniając siłom inwazyjnym również osłonę artyleryjską. W grze zastosowano również interesującą opcję polityczną tzw. "Secret Allies". Dzięki niej gracz może zawierać tajne sojusze militarne, zyskując często element zaskoczenia w przypadku wykorzystania podczas akcji militarnych jednostek swojego sojusznika.

W Europie gra powinna trafić do sklepów już 20 października.

Trailer gry możecie pobrać z naszego serwera FTP:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1566&sys=gry