Master of Orion w sklepach!

Do sklepów w całej Polsce trafiła długo oczekiwana strategia kosmiczna Master of Orion 3 PL. Gra jest kontynuacją kultowej już serii Master of Orion, która zarówno przez fanów jak i specjalistów uznawana jest za jedną z najlepszych gier tego gatunku.

Master of Orion 3 pozwala wcielić się w przywódcę jednej z szesnastu kosmicznych ras. Naszym zadaniem będzie podbój całej ogromnej galaktyki składającej się z 256 układów słonecznych. W porównaniu do poprzednich części, najnowsza odsłona Master of Orion wprowadza wiele nowych elementów, m.in.: nowy silnik graficzny, kilka nowych ras, nowy system obsługi itd. Przychylne oceny recenzentów pozwalają również sądzić, że wprowadzone zmiany nie pozbawiły tej gry unikalnego klimatu i grywalności znanej z poprzednich części MoO.

Gra Master of Orion 3 została wydana na dwóch płytach CD, w pełnej polskiej wersji językowej i cenie 129,90 PLN. Dodatkowo w pudełku, poza wyczerpującą instrukcją, znajdzie się karta pomocy podręcznej ułatwiająca szybkie znalezienie potrzebnych skrótów klawiszowych. Firmie CD Projekt należą się również gratulacje za to, że w Polsce gra ukaże się dwa dni wcześniej niż w Wielkiej Brytanii.


Zobacz również