MasterBox TD500L - przestronna i chłodna obudowa od Cooler Master

Cooler Master wprowadza na rynek nową obudowę, która spodoba się fanom przestrzeni oraz dobrej recyrkulacji powietrza w desktopie. Czym charakteryzuje się MasterBox TD500L?

Najnowsza obudowa Cooler Master MasterBox TD500L nie uznaje kompromisów. To topowy produkt, który przyciąga wzrok swoim designem oraz możliwościami.

Cooler Master MasterBox TD500L

Cooler Master MasterBox TD500L

Producent dedykuje model MasterBox TD500L konsumentom, którzy cenią sobie praktyczność oraz styl. Obudowa posiada charakterystyczny panel frontowy z trójwymiarowym wzorem, który przypomina diament. Poza funkcją estetyczną dba on również o odpowiedni dopływ chłodnego powietrza do wnętrza obudowy.

Podzespoły naszego desktopa można łatwo podziwiać przez bezkrawędziowe okno, którym zastąpiono panel boczny.

O jakość powietrza w obudowie dbają specjalnie zaprojektowane filtry przeciwkurzowe, które chronią każdy wlot powietrza. Nie zabrakło systemu organizacji kabli, który pozwoli uniknąć zbędnego bałaganu w środku obudowy.

Cooler Master MasterBox TD500L to spora obudowa, która pomieści w swoim środku najwydajniejsze, topowe podzespoły. Producent przewidział miejsce dla karty graficznej o długości do 410 mm oraz trzech zestawów AiO z własnymi radiatorami (120 mm z tyłu oraz 360 mm z przodu).

Nie ma również najmniejszego problemu z wykorzystaniem klasycznego coolera. W tym przypadku maksymalna wysokość to w pełni zadowalające 165 mm.

W obudowie znalazło się miejsce dla maksymalnie sześciu wentylatorów. Domyślnie obudowa dostarczana jest z jednym egzemplarzem o średnicy 120 mm, który ma za zadanie wyprowadzać powietrze z obudowy.

Cooler Master MasterBox TD500L to odpowiednia obudowa dla konsumentów posiadających sporą ilość dysków. W obudowie znajdziemy dwa miejsca 2,5 cala oraz dwa miejsca 3,5 cala.

Cooler Master MasterBox TD500L

Cooler Master MasterBox TD500L

W zestawie znajdziemy również panel I/O z obsługa USB 3.0 oraz wbudowanym wyjściem audio.

Obudowę wykonano ze stali, hartowanego szkła oraz tworzyw sztucznych. Cooler Master MasterBox TD500L jest już dostępna w sprzedaży. Cena została ustalona na około 330 zł.