Masz Galaxy A51? Twój smartfon właśnie otrzymał nowe funkcje foto

Samsung wprowadził właśnie aktualizacje dla Galaxy A51, która wprowadza nowe funkcje fotograficzne.

Samsung Galaxy A51 został wprowadzony na rynek razem z droższym Galaxy A71 pod koniec 2019 roku. Są to pierwsze smartfony Samsunga przygotowane na 2020 roku, które wyglądem upodobniają się do flagowych modeli z rodziny Galaxy S20.

Samsung Galaxy A51 w kolorze białym

Samsung Galaxy A51 w kolorze białym

Koreańczycy od momentu premiery urządzenia systematycznie wprowadzają kolejne aktualizacje oprogramowania. W maju 2020 roku Galaxy A51 został zaktualizowany do najnowszej wersji interfejsu użytkownika One UI 2.1. Niestety aktualizacja ta nie wprowadziła nowych funkcji w obrębie aparatu fotograficznego, na które czekało wielu użytkowników.

Samsung postanowił się zrehabilitować i udostępnił właśnie kolejną aktualizację oprogramowania. Aktualizacja o numerze kompilacji A515FXXU3BTF4 / A515FOLM3BTE8 / A515FXXU3BTE7 waży 336,45 MB i wprowadza nowe poprawki zabezpieczeń datowane na 1 czerwca 2020 roku oraz udoskonaloną aplikację aparatu.

Wśród nowości pojawiły się funkcje znane z droższych, flagowych modeli takie, jak - Single Take, Filtry oraz Night Hyperlapse.

Funkcje Single Take nagrywa krótki filmik, a następnie z pomocą AI sugeruje różnego rodzaju dodatki, które urozmaicają fotografię. Nocny Hyperlapse wykonuje filmik Hyperlapse z ustawieniami trybu nocnego.

Aktualizacja wprowadza także poprawki dotyczące wydajności urządzenia. W chwili obecnej najnowsze oprogramowanie zostało udostępnione w Malezji. Polskie egzemplarze zostaną zaktualizowane do najnowsze wersji w ciągu najbliższych dni.

Zastanawiasz się nas Samsungiem Galaxy A51? Zapoznaj się z naszą recenzją oraz sprawdź, gdzie kupisz go najtaniej.