Masz ten model Xiaomi? Przygotuj się na nową aktualizację systemu!

Kolejna odsłona autorskiej nakładki producenta zmierza na starsze smartfony Xiaomi.

Masz ten model Xiaomi? Przygotuj się na nową aktualizację systemu!

Źródło: PCWorld

System Android 13 zadebiutował na rynku w trzecim kwartale zeszłego roku. W grudniu marka Xiaomi zaprezentowała dwa nowe smartfony (Xiaomi 13 oraz Xiaomi 13 Pro) oraz kolejną wersję nakładki MIUI, która oznaczona została numerem 14. Od momentu pokazu wiedzieliśmy, że oprogramowanie na pewno trafi na najnowsze flagowce marki, czyli modele takie jak: Xiaomi 13 oraz Xiaomi 12. Lista smartfonów, które otrzymają aktualizację okazała się znacznie dłuższa, a teraz dołączyły do niej kolejne urządzenia.

Pierwsze modele z serii Redmi Note 9 trafiły na rynek 2020 roku. Wśród pokazanych smartfonów znalazły się, między innymi, Xiaomi Redmi Note 9 oraz Xiaomi Redmi Note 9 Pro. Na portalu Xiaomiui - specjalizującym się w gromadzeniu wiadomości i przecieków na temat urządzeń chińskiej marki - pojawiły się informacje, dzięki którym wiemy, że kilkuletnie smartfony Redmi Note 9 także otrzymają dostęp do nakładki MIUI 14.

Zobacz również:

  • Masz smartfon marki Xiaomi? Sprawdź, co czeka Cię po najnowszej aktualizacji systemu [27.03.2023]
  • Tak będzie wyglądał kolejny średniak od Xiaomi! Model Redmi Note 12 Pro pozuje na pierwszych renderach

Aktualizacja powinna być możliwa do pobrania w drugim kwartale 2023 roku. Niestety, nie wiemy dokładnie kiedy nowy update zostanie udostępniony polskim użytkownikom.

Aktualizacja: 02 lutego 2023 13:51
Aktualizacja: 01 lutego 2023 10:56
Aktualizacja: 27 stycznia 2023 10:13