Matylda Damięcka w Fallout 3

Dziś firma Cenega zaprezentowała kolejną osobę jaka użyczyła swojego głosu w grze Fallout 3. W rolę Amaty, przyjaciółki głównego bohatera, wcieliła się znana aktorka młodego pokolenia - Matylda Damięcka.

Gra Fallout 3 jest tłumaczona już od trzech miesięcy. Z języka angielskiego przełożono ponad dwa tysiące stron tekstu, z czego większość została nagrana. Co więcej, w lokalizacji wzięło udział około osiemdziesięciu aktorów. Kolejną artystką o jakiej wiadomo, że zgodziła się wziąć udział w nagraniach jest Matylda Damięcka.

Matylda Damięcka w Fallout 3

Aktorka wcieli się w rolę Amaty (przyjaciółki głównego bohatera). Matylda ma na swoim koncie role w takich serialach jak "Na wspólnej", "Dom nad rozlewiskiem" czy "Czas honoru".

Zobacz również:

  • Recenzja: Uważacie, że ekscytowanie się łamigłówkami jest dziwne? Zagrajcie w Ubongo Lines!
  • Nowa Królowa Elżbieta II w 5 sezonie The Crown!

Przypomnijmy, że na trzecią część serii Fallout 3 gracze czekają już osiem lat. Akcja dzieła toczyć się będzie w roku 2077, kiedy to Stany Zjednoczone są niemal całkowicie zniszczone przez wojnę atomową. Mieszkańcy Krypty 101 korzystają jednak z życia i nie przejmują się problemami świata zewnętrznego. Pewnego ranka główny bohater budzi się i odkrywa, że jego ojciec przeciwstawił się Nadzorcy i z nieznanych powodów opuścił bezpieczną Kryptę 101. Celem gracza będzie odnaleźć ojca na niebezpiecznych pustkowiach postnuklearnego świata.

Gra pojawi się w sklepach jeszcze w tym miesiącu. Sugerowana cena dystrybutora to około 130 złotych za zwykłą wersję gry na komputery PC. Edycja kolekcjonerska dzieła kosztować ma około 160 złotych.

Zobacz także:

Fallout 3 już nielegalnie dostępny w sieci!

Bethesda bada sprawę wycieku gry Fallout 3

Zapraszamy również do ściągnięcia najnowszego zwiastuna do gry Fallout:

Fallout 3 TGS 2008 Trailer (HD)