Max Payne 2 w sklepach

Wczoraj do polskich sklepów trafiła druga odsłona przygód słynnego nowojorskiego detektywa. Tymczasem Remedy Entertainment – producent gry, opublikował dwa dodatkowe darmowe epizody do gry.

Dwa nowe rozdziały historii Maxa można pobrać z naszego serwera FTP. Aby uzyskać dostęp do nowych epizodów należy zainstalować plik w katalogu gry. Po uruchomieniu gry, nowe przygody Maxa będą dostępne z poziomu menu "New Game/Dead Man Walking". Jednak dostęp do nowych epizodów uzyskacie dopiero po przejściu całej gry.

W sequelu gry możemy podziwiać znakomitą i niezwykle szczegółową grafikę i nowe procedury Sztucznej Inteligencji. W Max Payne 2 zastosowano również Bullet Time w wersji 2.0, ulepszony mechanizm pozwalający na śledzenie ekwilibrystycznych wyczynów Maxa w zwolnionym tempie.

Fabuła gry toczy się wokół spotkania Maxa z Moną Sax, podejrzaną o morderstwo famme fatale, o której detektyw myślał, że nie żyje. To ona jest kluczem do wszystkich zagadek, które go dręczą. Max rozpoczyna więc żmudne i niebezpieczne śledztwo, dzięki które ma odpowiedzieć na wszystkie dręczące go pytania.

Gra trafiła już do sklepów w angielskiej wersji językowej i cenie 139,90 zł. Dodatkowe rozdziały oraz oficjalny trailer gry, a także filmy prezentujące rozgrywkę możecie pobrać z naszego serwera FTP.

Dodatkowe rozdziały:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1647

Oficjalny trailer:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1646

Filmy prezentujące rozgrywkę:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1624

Strona oficjalna

http://www.maxpayne2.com


Zobacz również