Max Payne 3 - znamy nowe szczegóły

Max Payne 3 to długo oczekiwana kontynuacja kultowej serii gier akcji. Dziennikarze magazynu Egde dotarli do kilku ciekawych informacji dotyczących najnowszych przygód słynnego policjanta o imieniu Max.

Na łamach serwisu Rockstarspy ukazały się skany najnowszego magazynu Edge, w którym przeczytać możemy wiele ciekawych informacji o nowej odsłonie gry Max Payne. Produkcja ta tworzona jest przez programistów z czterech studiów należących do firmy Rockstar: Londyn, Toronto, Vancouver oraz Nowa Anglia.

Atutem Max Payne 3 ma być fabuła. Rozpocznie się ona od porwania do jakiego doszło w Brazylii (główny bohater był wtedy znacznie młodszy, niż ten z którym zetknęliśmy się w poprzednich odsłonach tego hitu). Historia w grze przedstawiać ma kilka lat z życia Maxa.

Graczy ucieszy zapewne fakt, iż w gameplay'u sporą rolę odegrają cut scenki. Całość ma zostać zrealizowana tak, byśmy mieli wrażenie że uczestniczymy we wciągającym i emocjonującym filmie akcji. Atutem Max Payne 3 ma być też cała masa nowych broni czy też możliwość posiadania trzech pistoletów w jednym momencie.

Ciekawostką jest także fakt, iż aktor podkładający głos pod Maxa w poprzednich częściach, pojawi się także w "trójce". Wiadomo jednak, że odegra on jedynie epizodyczną rolę.

Przypomnijmy, że pierwotnie premierę Max Payne 3 planowano na rok 2010. Cały projekt jednak się przeciągnął i obecnie nie jest znana dokładna data ukazania się gry na sklepowych półkach. Przedstawiciele producenta twierdzą, że tytuł ukaże się wtedy, gdy "będzie gotowy".