Maxcom FW42 Gold - nowy smartwatch stworzony z myślą o kobietach

Do oferty firmy Maxcom trafił właśnie pierwszy inteligentny zegarek, który posiada wiele rozwiązań powstałych z myślą o kobietach. Jest to równocześnie pierwszy model serii Style, która charakteryzuje się eleganckim designem.

Maxcom FW42 Gold - nowy smartwatch stworzony z myślą o kobietach

Smartwatche i smartbandy stały się w ostatnich latach jednymi z najbardziej pożądanych osobistych urządzeń elektronicznych. Marka Maxcom w swoim portfolio posiada bogatą ofertę tego typu rozwiązań. Jednym z najbardziej wyjątkowych modeli w ofercie jest nowy Maxcom FW42 Gold. Charakteryzuje się on wysokiej jakości materiałami oraz klasycznym, eleganckim designem. Są to elementy wyróżniające dla nowej serii Maxcom Style, której model FW42 Gold jest pierwszym reprezentantem.

Klasyczny design koperty ze stali nierdzewnej w kolorze złota oraz siatkowa bransoletka na pewno przypadną do gustu płci pięknej. Dopełnieniem elegancji są tarcze zegarka, które są spójne z jego designem i pozwalają na personalizację poprzez wybór jednego z czterech motywów. Koperta smartwatcha wykonana jest w precyzyjnej technologii CNC, więc model ten jest niezwykle solidny i wytrzymały, co dodatkowo potęguje certyfikat IP68.

Maxcom FW42 Gold - nowy smartwatch stworzony z myślą o kobietach

Jedną z najważniejszych cech produktów z kategorii wearables jest wyposażenie ich w zaawansowane funkcje monitorowania stanu zdrowia i wysiłku fizycznego. Nie inaczej jest w przypadku Maxcom FW42 Gold. Smartwatch posiada wiele trybów sportowych, które można dowolnie przełączać, w zależności od aktualnie uprawianej aktywności fizycznej. Nie mogło zabraknąć również takich funkcji jak krokomierz, licznik kalorii czy powiadomienie o bezruchu.

O monitorowanie parametrów zdrowotnych w zegarku dba zestaw zaawansowanych sensorów. Optyczny nadgarstkowy czujnik odpowiedzialny jest za rejestrowanie tętna, ciśnienia oraz natlenienia krwi (funkcja pulsoksymetru). Smartwatch jest w stanie badać jakość snu, wskazując czas trwania jego faz oraz jaki poziom tętna występował w każdej z nich. Urządzenie współpracuje także z aplikacją FFit. Dzięki aplikacji można śledzić przetwarzane przez zegarek dane na temat zdrowia oraz aktywności fizycznej.

Jeśli szukasz smartwatcha idealnego dla siebie, sprawdź naszą propozycją inteligentnych zegarków z NFC w 2021.