Mbank prezentuje nowe aplikacje na Androida, iPhone'a i Windows Phone

Wczoraj do trzech sklepów z aplikacjami trafiła zupełnie nowa aplikacja Mbanku. Odświeżone wydanie programu Mbank PL można pobrać na telefony z systemami Android, iOS oraz Windows Phone.

Mbank to bank, który od początku istnienia stawiał na dostęp do konta za pomocą przeglądarki bez konieczności samodzielnego odwiedzania oddziału w celu wykonania w wygodny sposób jak największej liczby operacji. W zeszłym roku odświeżono webową wersję serwisu, do której zostaną przeniesieni niedługo wszyscy klienci. Od wczoraj zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dostępne są też spójne wizualnie z nowym serwisem online odświeżone wersje aplikacji mobilnych. Pierwszy raz pojawił się też Mbank PL na Windows Phone.

Nowa aplikacja pozwala na praktycznie wszystko to, co wersja przeglądarkowa. Zmieniono za to sposób logowania się. Teraz trzeba będzie sparować aplikację z kontem użytkownika za pomocą komputera, a następnie ustalić PIN. Pod względem nawigacji jest to dobrze przemyślany program, a klienci banku wydają się jak na razie zadowoleni. Jak na razie nie ma jednak w planach wersji dla tabletów. Użytkownicy dotykowych urządzeń mobilnych o większych ekranach mogą za to skorzystać wygodnie z nowej wersji serwisu transakcyjnego Mbanku w przeglądarce internetowej.

Mbank prezentuje nowe aplikacje na Androida, iPhone'a i Windows Phone

Nową aplikację Mbank PL możecie pobrać na smartfony z systemami Android, iOS oraz Windows Phone ze sklepów z aplikacjami, odpowiednio: Google Play, App Store oraz Windows Phone Marketplace.