McTV czyli nadchodzi telewizja McDonald’s

Niedługo klienci McDonald's stojąc w kolejce po Big Maka będą mogli obejrzeć prognozę pogody lub podejrzeć wyniki rozgrywek sportowych, ponieważ popularna sieć restauracji fast food uruchamia kanał telewizyjny McTV. Na razie w USA.

McDonald's

Telewizja McDonald's - rozrywka w oczekiwaniu na posiłek

McTV będzie emitowało własne treści, które będzie można obejrzeć w restauracjach McDonald’s. Klienci nudzą się, stojąc w kolejce po fast food. McTV ma ich zająć w tym czasie. Program będzie mieszanką różnego rodzaju rozrywki i zapowiedzi filmowych. Specjalny nacisk zostanie położony na lokalne wiadomości.

McTV dokonuje inwazji na Kalifornię

Jak podaje Los Angeles Times, przedsięwzięcie to zostało już przetestowane w trzech miastach - Los Angeles, Las Vegas i San Diego, a teraz ma zwiększyć zasięg na całą Kalifornię (a to oznacza 18-20 milionów widzów). Jeżeli będzie to sukces, to McDonald’s wprowadzi McTV do swojej sieci w całym kraju. Pytanie tylko, czy za jakiś czas McTV zawita również do Polski?

Zobacz również:

  • CDA Premium - najlepsze horrory do obejrzenia w 2021 roku
  • Co łączy PS5 i McDonald's? Rewelacyjny pad DualSense

McTV w Polsce - czy to dobry pomysł?

Chcielibyście, by w polskich restauracjach McDonald’s można było oglądać taki kanał TV? Według mnie pomysł jest ok - byle tyko nie emitowali tam zbyt dużo reklam. A może zobaczylibyśmy na ekranie, jak powstają kotlety z wołowiny do hamburgerów z Maka?