Mecz FC Barcelona kontra Real Madryt - obejrzyj mecz w wersji 3D

16 kwietnia Real Madryt zagra z FC Barcelona, a abonenci telewizji UPC mogą obejrzeć ten mecz w 3D. W sobotni wieczór na kanale Canal+Gol, dostępnym w telewizji UPC, odbędzie się transmisja prestiżowego meczu piłki nożnej, który może zdecydować o tytule mistrza w lidze hiszpańskiej. Jeżeli FC Barcelona wygra ten mecz, to prawdopodobnie po raz kolejny zostanie mistrzem hiszpańskiej ligi, co tym bardziej dodaje dramatyzmu tej potyczce gigantów.

Real Madryt - FC Barcelona w 3D

Treści 3D, które można obejrzeć wciąż jest mało, ale tym razem szykuje się niezła gratka dla fanów piłki nożnej. FC Barcelona i Real Madryt uważane są obecnie za najlepsze kluby na świecie. To pierwszy z serii Gran Derbi - meczy pomiędzy dwoma gigantami hiszpańskiej piłki. W ciągu miesiąca będziemy mogli podziwiać aż 4 mecze pomiędzy hiszpańskim potęgom futbolowym.

Real Madryt kontra FC Barcelona w 3D... po raz kolejny

To druga transmisja meczu piłki nożnej 3D w UPC. Pierwszy raz odbył się w listopadzie 2010 roku - wtedy także odbył się mecz pomiędzy FC Barcelona i Reale Madryt, który był transmitowany w technologii stereoskopowej. Ciekawe, czy również kolejne mecze tych drużyn będzie można podziwiać w trójwymiarze.

Zobacz również:

  • Pierwszy na świecie wydrukowany w 3D most otworzyła... królowa Niderlandów!

Real Madryt kontra FC Barcelona - kiedy mecz w 3D?

Mecz Real Madryt - FC Barcelona w 3D rozpocznie się w sobotę o godz. 21:55. Oczywiście, żeby obejrzeć mecz w technologii stereoskopowej, potrzebujemy do tego dekoder HD oraz telewizor 3D. Natomiast zwolennicy dwuwymiarowej wersji mogą obejrzeć ten mecz w rozdzielczości HD na kanale Canal+HD.