Mecz Lech - Stjarnan do obejrzenia bez przeszkód w Internecie

Kibice Lecha Poznań (i nie tylko Lecha) mogą obejrzeć na stronie firmy bukmacherskiej STS transmisję rewanżowego meczu ze Stjarnan.

Kibice mieli wczoraj okazję przekonać się, że władze szkockiego klubu Celtic Glasgow stać na naprawdę chamskie zagrywki, o których przeczytacie tutaj. Telewizja Polska była bowiem w stanie przygotować transmisję, gdyby doszło do porozumienia nawet dwie godziny przed rozpoczęciem meczu, więc tłumaczenia Szkotów, że obawiają się o wpływy z biletów, były jedynie mydleniem oczu.

Na szczęście kibice Legii mają wielkie powody do zadowolenia: Legia Warszawa wygrała 2:0 i przeszła do czwartej rundy eliminacji Ligi Mistrzów, natomiast szefostwo Celtic Glasgow musi teraz obawiać się reakcji rozwścieczonych kibiców, którzy już podczas wczorajszego spotkania chcieli wymierzyć pięściami "sprawiedliwość".

Lech - Stjarnan obejrzymy w Internecie

Jak pisaliśmy wczoraj, o prawa do transmisji meczu Legii nieskutecznie starała się także firma bukmacherska STS. Sukcesem zakończyły się jednak jej rozmowy z władzami Lecha Poznań. Dzięki temu rewanżowy meczu III rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej ze Stjarnan, którego nie pokaże żadna telewizja, kibice będą mogli obejrzeć na stronie STS.

Mecz Lech - Stjarnan do obejrzenia bez przeszkód w Internecie

Rozpoczęcie transmisji o 19:00.