Medal of Honor na PSP zapowiedziany

Electronic Arts Polska zapowiedziało Medal of Honor Heroes (tytuł roboczy), na konsolę PSP. Gra pozwoli Ci wziąć udział w autentycznych operacjach wojskowych II Wojny Światowej. Produkt pojawi się w polskich sklepach na Boże Narodzenie.

Medal of Honor na PSP zapowiedziany
Heroes zostanie wydana wyłącznie w wersji na PSP. Oferować będzie wyjątkową fabułę oraz zestaw funkcji przygotowanych specjalnie z myślą o przenośnej konsoli Sony.

Nowa kampania dla jednego gracza, sześć trybów wieloosobowej zabawy na 15 mapach i bezprzewodowy konflikt zbrojny dla 32 graczy jednocześnie - to najważniejsze cechy produkcji.

W Medal of Honor Heroes gracze wezmą udział w trzech kampaniach, wcielając się w ulubionych bohaterów z poprzednich odsłon cyklu.

Jako kapitan Jimmy Patterson poznają kulisy operacji Market Garden. W roli sierżanta Johna zorganizują sabotaż na włoskim wybrzeżu, wspomagając inwazję na kontrolowaną przez Hitlera Europę. Na koniec, wcielając się w kapitana Williama Holta z powrócą do Arden, by dokończyć tajne zadania dla Biura Służb Strategicznych (OSS).

W trakcie kampanii, gracze odblokują 20 klasycznych postaci, które wykorzystają następnie w trybie wieloosobowym. Zabawa online będzie zróżnicowana i dostosowana do indywidualnych oczekiwań fanów serii.

Pragnąc zagwarantować jak największą zgodność z historią oraz niespotykany realizm rozgrywki, twórcy współpracują z grupą ekspertów. Heroes odzwierciedlać będzie ideały prestiżowego odznaczenia, jakim jest Medal Honoru.

Dolna granica wiekowa tej gry nie została jeszcze ustalona przez organizację PEGI. Więcej informacji pod tym adresem.