Medal of Honor - szczegóły kampanii single player

Producent gry Medal of Honor, której premiera przewidziana jest na październik tego roku, zdradził nieco szczegółów dotyczących kampanii dla pojedynczego gracza. Okazuje się, że fani samotnej potyczki z wrogiem mogą spać spokojnie.

Medal of Honor - szczegóły kampanii single player
Greg Goodrich, jeden z głównych producentów odpowiedzialnych za prace nad nowym Medal of Honor, w wywiadzie udzielonym dziennikarzom GameTrailers TV, zdradził nieco szczegółów dotyczących trybu dla pojedynczego gracza. Ciekawą informacją dla fanów będzie z pewnością fakt, iż kampania zostanie podzielona na trzy części. Oglądane będą one z dwóch różnych perspektyw - snajperów z elitarnego oddziału Tier 1 oraz żołnierzy U.S. Army Rangers. Akcja pierwszej z nich dziać się będzie w małej afgańskiej wiosce, druga skupiać się ma wokół bitwy rozgrywanej w górach.

Goodrich starał się również przekonać fanów o wyższości swojej nowej produkcji nad Modern Warfare - tym, co ma wyróżniać Medal of Honor jest autentyczność.

Czytelników chcących bliżej zapoznać się z grą Medal of Honor zapraszamy do pobrania niezwykle klimatycznych zwiastunów tego tytułu:

Medal of Honor Linkin Park Trailer

Medal of Honor Linkin Park Trailer 2.