Medieval II: Total War w tłoczni. Bogate polskie wydanie.

Bardzo oczekiwana przez graczy strategia, Medieval II: Total War, uzyskała już status "gold" i powędrowała do tłoczni. Tytuł trafi na polski rynek już w najbliższy piątek, czyli 1 grudnia 2006. Czas rozpocząć podbój!

Medieval II: Total War w tłoczni. Bogate polskie wydanie.

Medieval II - zapowiada się mocne uderzenie

W Polsce gra zostanie wydana w dwóch wersjach - podstawowej i kolekcjonerskiej.

W pierwszej znajdą się: gra na dwóch płytach DVD, dodatkowa płyta ze ścieżką dźwiękową, obszerny poradnik oraz dużej wielkości, kolorowy plakat z drzewkiem technologicznym.

Całość zostanie zapakowana w etui zamykane na rzep.

Medieval II: Total War w tłoczni. Bogate polskie wydanie.

Edycja Kolekcjonerska prezentuje się bardzo smakowicie

Edycja Kolekcjonerska to zupełnie inna bajka. Tutaj, oprócz płyt z programem i wszystkim co znajduje się w wersji podstawowej, znajdziecie dodatkowo: DVD z filmem o powstawaniu gry, sześć kolekcjonerskich kart z grafikami, dwustronne drzewko rozwoju technologicznego w formie plakatu, drukowaną mapę średniowiecznej Europy, Bliskiego Wschodu i wybrzeży Nowego Świata, album obrazujący okres średniowiecza (ze wskazaniem na sztukę wojenną) oraz figurkę rycerza.

Wszystkie elementy będą zapakowane w skórzaną płachtę z wypalonym logo gry, opartą na średniowiecznym sposobie wożenia dokumentów.

Trzeba przyznać, że wydanie wygląda nad wyraz ciekawie. Jego cena wyniesie 159.90 złotych. Jeśli skorzystacie ze sklepu dystrybutora, firmy CD Projekt, zapłacicie o 20 złotych mniej (promocja dotyczy zarówno podstawowej, jak i kolekcjonerskiej wersji).

Więcej o Medieval II: Total War tutaj oraz na oficjalnej stronie.