Mefistofeliczne obudowy Foxconna

Szlagierowy produkt Foxconna trafił wreszcie do Polski - 24 sierpnia firma DTK Computer Polska poszerzyła ofertę o dwie popularne obudowy, Foxconn Diablic i Chimera. To identyczne konstrukcje, różniące się jedynie kolorami (Diabolic czarno-czerwona, Chimera srebno-niebieska). Mają oryginalną stylistyką, dużą funkcjonalność i są dobrze wykonane.

Wyposażono je w cztery zatoki 5,25-calowe i dwie mniejsze, 3,5-calowe. Wewnątrz znajduje się stelaż, pozwalający na zamontowanie, bez użycia śrubokrętu, czterech twardych dysków (umieszczono go w poprzek obudowy, co ułatwia wszelkie manipulacje). Odpowiednią cyrkulację powietrza zapewnia dobrej jakości wentylator o rozmiarach 120x120 mm, znajdujący się na tylnym panelu obudowy.

Do obudów dołączany jest 400-watowy zasilacz (można również wybrać wersję z zasilaczami o mocy 300 i 350 W). Co ciekawe, do obu modeli producent dodaje zimną katodę w kolorze niebieskim (obie konstrukcje mają okienko w ściance bocznej). Sugerowana cena detaliczna obu modeli to 586 zł.