Megadeth będzie promować Gears of War

Gorąco oczekiwany produkt firmy Epic Games - Gears of War - będzie promowany podczas tegorocznej trasy koncertowej Gigantour, zorganizowanej przez prawdziwą legendę thrash metalu, zespół Megadeth.

Megadeth będzie promować Gears of War
Na mocy porozumienia jakie zawarł koncern Microsoft Game Studios, Gears of War będzie promowane podczas wszystkich, dwudziestu pięciu koncertów odbywających się podczas trasy.

Gigantour 2006 ruszy siódmego września z San Diego i zakończy się miesiąc później wielkim show w mieście Sunrise na Florydzie.

Oprócz Megadeth w trasie wezmą udział następujące formacje: Lamb of God, Opeth, Arch Enemy, Overkill, Into Eternity, Sanctity i Smashup.

Kampania promocyjna może mieć związek z przypuszczalną, październikową premierą programu.

W poniedziałek, na oficjalnym forum gry, jeden z jej autorów oznajmił, że w przyszłym tygodniu podana zostanie rewolucyjna wiadomość. Co więcej, w oficjalnym oświadczeniu prasowym znalazła się wypowiedź Craiga Davisona z firmy Microsoft, sugerująca, że muzyczny show będzie połączony z debiutem GoW na rynku.

Dla wszystkich osób, które nie mogą doczekać się premiery gry, Epic Games przygotowało małą niespodziankę - zestaw do tworzenia fanowskich stron internetowych (Fan Site Kit). Pakiet dostępny jest tutaj.

Przypomnijmy, że Gears of War ma być grą TPP z elementami akcji i horroru. Program będzie wykorzystywać technologię Unreal Engine 3 co sprawi, że rozgrywka będzie niezwykle dynamiczna. Więcej informacji o tytule na oficjalnej stronie.