Megapanel bez tajemnic - zapraszamy na webinarium

"Megapanel bez tajemnic II edycja" to webinarium organizowane przez Internet Standard, na które serdecznie zapraszamy w dniach 25-26 kwietnia. Poprowadzą go eksperci z firmy Gemius S.A., którzy przekażą uczestnikom niezbędną wiedzę potrzebną do pełnego wykorzystania możliwości jakie oferuje badanie Megapanel PBI/Gemius.


Dzięki II edycji webinarium "Megapanel bez tajemnic" masz szansę zdobycia kompleksowej wiedzy na temat badania Megapanel PBI/Gemius, które stanowi najpełniejsze źródło wiedzy o polskim internecie. Oferuje bowiem dostęp do danych o kilku tysiącach witryn i kilkudziesięciu aplikacjach internetowych dostępnych na naszym rynku oraz pozwala na śledzenie zmieniających się z miesiąca na miesiąc zachowań i preferencji polskich internautów.

Szkolenie poprowadzą dwaj eksperci z firmy Gemius S.A.:

- Robert Hałacz, dyrektor Sprzedaży Bezpośredniej

- Rafał Sobiczewski, dyrektor Sprzedaży Agencyjnej

Podzielą się oni swoją głęboką wiedzą i z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania.

Kiedy zostanie przeprowadzone i ile potrwa?

Webinarium, czyli internetowa wersja seminarium (nie siedzisz w sali wykładowej, lecz wygodnie przed swoim komputerem), podzielone zostało na dwie części - teoretyczną i praktyczną.

Pierwsza (teoretyczna) rozpocznie się 25 kwietnia o godzinie 13.00, potrwa do godziny 16.00 i będzie obejmowała następujące zagadnienia:

Część druga zostanie przeprowadzona w tych samych godzinach 26 kwietnia. Uczestnicząc w niej posiądziesz praktyczną wiedzę z zakresu:

Koszt

Koszt uczestnictwa w webinarium wynosi 199 zł netto. Oczywiście nie mamy nic przeciwko temu, aby przed komputerem uczestnika zasiadło wiele osób.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie na specjalnie przygotowanej stronie.