Megapanel bez tajemnic - zapraszamy na webinarium

"Megapanel bez tajemnic II edycja" to webinarium organizowane przez Internet Standard, na które serdecznie zapraszamy w dniach 25-26 kwietnia. Poprowadzą go eksperci z firmy Gemius S.A., którzy przekażą uczestnikom niezbędną wiedzę potrzebną do pełnego wykorzystania możliwości jakie oferuje badanie Megapanel PBI/Gemius.

Dzięki II edycji webinarium "Megapanel bez tajemnic" masz szansę zdobycia kompleksowej wiedzy na temat badania Megapanel PBI/Gemius, które stanowi najpełniejsze źródło wiedzy o polskim internecie. Oferuje bowiem dostęp do danych o kilku tysiącach witryn i kilkudziesięciu aplikacjach internetowych dostępnych na naszym rynku oraz pozwala na śledzenie zmieniających się z miesiąca na miesiąc zachowań i preferencji polskich internautów.

Szkolenie poprowadzą dwaj eksperci z firmy Gemius S.A.:

- Robert Hałacz, dyrektor Sprzedaży Bezpośredniej

- Rafał Sobiczewski, dyrektor Sprzedaży Agencyjnej

Podzielą się oni swoją głęboką wiedzą i z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania.

Kiedy zostanie przeprowadzone i ile potrwa?

Webinarium, czyli internetowa wersja seminarium (nie siedzisz w sali wykładowej, lecz wygodnie przed swoim komputerem), podzielone zostało na dwie części - teoretyczną i praktyczną.

Pierwsza (teoretyczna) rozpocznie się 25 kwietnia o godzinie 13.00, potrwa do godziny 16.00 i będzie obejmowała następujące zagadnienia:

Część druga zostanie przeprowadzona w tych samych godzinach 26 kwietnia. Uczestnicząc w niej posiądziesz praktyczną wiedzę z zakresu:

Koszt

Koszt uczestnictwa w webinarium wynosi 199 zł netto. Oczywiście nie mamy nic przeciwko temu, aby przed komputerem uczestnika zasiadło wiele osób.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie na specjalnie przygotowanej stronie.


Zobacz również