Megapanel, listopad 2010 - serwisy tematyczne


Kategoria: Sport

Szukając wyników i informacji sportowych, polski internauta zagląda na strony portali Onet.pl, Wirtualna Polska, Gazeta.pl i Interia.pl. Dużą popularnością cieszą się serwisy piłkarskie, takie jak 90minut.pl, Futbolowo.pl i Meczyki.pl. W listopadzie 2010 r. po meczach z Man City i Juventusem Turyn, na oficjalną stronę Lecha Poznań zajrzało blisko 300 tys. użytkowników.

Kategoria: Styl życia

Serwisy grupy Abczdrowie.pl uzyskały w listopadzie 7,74 proc. zasięgu, przy 1 411 736 real users (więcej o 328 tysięcy niż w poprzednim miesiącu). Na szczycie rankingu: portale, portale i grupy portalowe.

Kategoria: Turystyka

Rozklad-pkp.pl traci, ale wciąż jest najbardziej znaną stroną turystyczną, używaną przez 10,77 proc. polskich internautów. Na szóste miejsce awansował portal dla poszukujących noclegu - Nocowanie.pl.

Kategoria: Wyszukiwarki i katalogi

To był miesiąc katalogów firm. Grupa pf.pl osiągnęła zasięg 20,75 proc., czyli o ponad dwa i pół procent więcej niż w październiku. Wzrost o 0,75 proc. zanotowały też witryny trzeciej w zestawieniu grupy Pkt.pl. Nieznacznie rośnie wyszukiwarka Bing, która osiągnęła w listopadzie 1 mln 375 tysięcy RU.