Melomania dla melomanów

Melomania 1.61 to polskojęzyczny program do organizowania kolekcji muzycznych w taki sposób, aby użytkownik mógł dowolnie sortować i wybierać spośród tysięcy plików MP3 te właściwe. Dzięki automatycznemu dodawaniu do plików nazwy utworu, wykonawcy, albumu oraz wielu istotnych informacji (tzw. tagów), nie musisz się męczyć ręcznym dodawaniem opisów.

Melomania dla melomanów

Wszystko zostanie skatalogowane za pomocą istniejących w Internecie baz danych - jeśli jest tam okładka albumu, to ty również będziesz ją miał u siebie w postaci obrazka. Proste poruszanie się po kolekcji muzycznej jest kolejnym atutem tego narzędzia - wystarczy, że radzisz sobie z przeglądarką internetową, aby poradzić sobie z interfejsem Melomanii. Przyciski wstecz i dalej to już standard w większości nowych programów - dodatkowo masz do dyspozycji wyszukiwarkę, filtry, możliwości eksportu danych do arkusza kalkulacyjnego lub tabeli Worda.

Specjalne "koszyki" pozwalają na przerzucanie wybranych utworów do zbioru i ich łatwe wypalenie na płycie CD lub przekopiowanie ich do przenośnego odtwarzacza muzycznego. Program prowadzi statystyki odtwarzanych piosenek, a ty w czasie słuchania możesz dodać (podobnie jak w Windows Media Playerze) swoją ocenę utworu.

Program działa wy systemie Windows 98/ME/NT/2000/XP.

Pobierz plik

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.