Memento Mori 2 wzmacnia szeregi Stalowej Serii

Wydawana w ekskluzywnych steelbookach Stalowa Seria szybko się rozrasta. Nie tak dawno informowaliśmy o Starpoint Gemini 2, który pojawił się w Stalowej Serii przy swej światowej premierze, a kolekcja już wkrótce powiększy się o kolejny tytuł: Memento Mori 2 trafi na półki sklepowe 20 listopada 2014, w kinowej polskiej wersji językowej.

Były zombie, gry strategiczne i RPG, intensywna akcja przeplatana z główkowaniem, były klimaty fantasy, sci-fi oraz sceny rodem z horrorów… Nowy tytuł wprowadza sporo orzeźwienia i odmiany. Memento Mori 2 jest wciągającą gra kryminalną, zaserwowaną w filmowej oprawie i prawdziwą gratką dla fanów gier przygodowych. Przejmujący klimat z całą pewnością docenią osoby, które cenią sobie wytrawną fabułę i przedkładają ciekawe zagadki nad pociąganie za cyngiel.

Memento Mori 2 wzmacnia szeregi Stalowej Serii

Miesiąc miodowy Laury i Maxa zostaje brutalnie przerwany przez wypadek samochodowy. Max zostaje uznany za zmarłego, ale jego ciało nie zostaje odnalezione. Czy faktycznie nie żyje? Laura ma wiele wątpliwości i zaczyna prowadzić śledztwo na własną rękę. Czy Max był zamieszany w kradzież starożytnych dzieł sztuki? Co łączy męża Laury z krwawym morderstwem w San Francisco? Poprowadź śledztwo na własną rękę i przeżyj fascynującą przygodę z wielką zagadką w tle!

Memento Mori 2 jest kontynuacja świetnej gry przygodowej o zacięciu detektywistycznym. Znajdziemy w niej ponad 50 różnorodnych lokacji, jak chociażby: Finlandia, miasta Cape Town i Lyon czy dzielnica Chinatown w San Francisco. Wszystko podane w atrakcyjnej oprawie wizualna (m.in. realistyczna mimika twarzy). Gameplay daje możliwość kierowania jedną z trzech postaci – historię można obserwować (i wpływać na nią) z trzech odmiennych perspektyw. Do tego dochodzą ciekawe dialogi i masa wciągających zagadek