Men of Valor: Vietnam

Autorzy Medal of Honor: Allied Assault ze studia 2015 pracują nad nową wojenną grą FPP, wykorzystującą "silnik" graficzny Unreala. Akcja gry będzie toczyć się w czasie konfliktu wietnamskiego.

W ostatnich latach, wśród developerów gier komputerowych tematyka wojny w Wietnamie cieszy się sporą popularnością. Pod koniec roku ukazała się gra Pluton, oparta na fabule słynnego filmu Olivera Stone, a wkrótce do sklepów trafi również Vietcong - strzelanka także osadzona w realiach wojny w Wietnamie. To jednak nie koniec, jak poinformowała Sierra autorzy niezwykle popularnej wojennej gry Medal of Honor rozpoczęli już prace nad kolejną grą osadzoną w realiach tego konfliktu: Men of Valor: Vietnam

Gracze będą mieli okazję wziąć udział w misjach typu "znajdź i zniszcz" (search-and-destroy) jak również w takich , które zostały oparte na historycznych operacjach armii amerykańskiej, wśród których nie zabraknie słynnej ofensywy Tet. Niemal w każdej misji, postacie kierowane przez graczy będą wspierane przez kilku "elektronicznych" towarzyszy, którzy zapewnią odpowiednią siłę ognia oddziału.

W grze nie zabraknie również różnych rodzajów rozgrywek w trybie multiplayer. Na pewno będzie możliwość zagrania w trybie "współpracy"( cooperative) oraz wcielenie się w skórę członków sił zbrojnych Północnego Wietnamu jak również Vietcongu.