'Menedżer Piłkarski 2004/2005' - wkrótce premiera

Już niebawem do naszych sklepów trafi ciekawie zapowiadająca się, polska symulacja zarządzania drużyną piłkarską.

'Menedżer Piłkarski 2004/2005' to, jak twierdzą autorzy gry, pierwszy polski symulator menedżera klubu piłkarskiego z prawdziwego zdarzenia. W menadżerze, umiejętności wszystkich zawodników występujący w lidze opisywane są przez ponad 40 atrybutów, mających wpływ zarówno na jego grę na boisku, jak i stopniowy rozwój całego zespołu.

Standardowo gracz ma do dyspozycji 32 drużyny z ponad 800 zawodnikami, wiele firm sponsorskich i kilka stadionów. W trakcie sezonu piłkarskiego można dokonywać transferów zawodników między klubami na określonych warunkach. Pomiędzy najważniejszymi momentami gry, czyli meczami, zadaniem gracza jest ustalanie optymalnego dla swojego zespołu cyklu treningowego.

Istotnym aspektem gry jest zarządzanie budżetem, czyli m.in. zawieranie umów sponsorskich z firmami, kontrola wydatków na stadion czy ustalanie cen biletów na mecz. Zaletą gry jest duża liczba statystyk - zarówno dla całego zespołu, jak i pojedynczego zawodnika. Ponadto do gry dołączony jest edytor umożliwiający modyfikację drużyn, zawodników, stadionów i firm sponsorskich.

Gra zostanie wydana na dwóch CD w polskiej wersji językowej i będzie kosztować 19,90 zł. Premiera gry planowana jest 7 sierpnia 2004 r.

Minimalne wymagania systemowe

Procesor: Pentium 300

RAM: 128 MB

System: WIN XP/2000

DirectX: 8.1 lub wyzszy

Grafika: Geforce MX (GF 1 tez) lub lepsze