Mercenaries 2: World in Flames dopiero w sierpniu?

Ostatnio w sieci pojawiły się podejrzenia, jakoby najnowsza produkcja Pandemic Studios, Mercenaries 2: World in Flames, miała trafić na rynek później niż zapowiadano. Sprawa trafiła na usta graczy głównie za sprawą sklepów internetowych.

W ostatnich dniach wielu sprzedawców zaczęło przesuwać datę przewidywanej premiery Mercenaries 2: World in Flames na późniejszy okres. Znany wśród graczy sklep Amazon "wyznaczył" termin premiery gry na 25 sierpnia 2008 roku (PlayStation 3, Xbox 360). Co ciekawe, ten sam dzień ukazania się produktu na rynku wskazał drugi kolos branży - GameStop. Różnica? GS podał swoje terminy w odniesieniu do platform PlayStation 2 oraz PC.

Mercenaries 2: World in Flames dopiero w sierpniu?

Ostatni oficjalny komunikat prasowy wskazywał na to, że premiera Mercenaries 2: World In Flames odbędzie się w kwietniu 2008. Potem Pandemic Studios milczało. Teraz sprzedawcy sami zmienili datę ukazania się gry na rynku. Na spekulacje w tej sprawie nie trzeba było długo czekać - czyżby produkcji towarzyszyły jakieś poważne problemy?

Zobacz również:

  • Forza Horizon 5 - wszystko, co chciałbyś wiedzieć o grze [22.10.2021]

Warto przypomnieć, że premiera M2:WiF pierwotnie datowana była na wakacje 2007 roku. Potem producent oznajmił, że przekłada termin na kwiecień 2008. Jeżeli jednak Amazon oraz GameStop mają rację, to data ukończenia tytułu przesunie się de facto aż o rok. Trzeba przyznać, że to już całkiem sporo czasu...