Mercenaries 2 nie tylko na PLAYSTATION 3

Zaskakujące wieści od Pandemic Studios. Firma zajmująca się produkcją Mercenaries 2: World in Flames postanowiła, że tytuł nie trafi jedynie na PLAYSTATION 3.

Mercenaries 2 nie tylko na PLAYSTATION 3

Shooter Mercenaries 2 miał być początkowo przeznaczony jedynie na PLAYSTATION 3. Krążyły również plotki, że pojawi się na Xboxa 360. Nikt jednak nie spodziewał się, że produkt trafi zarówno na next-geny, jak i na komputery osobiste oraz Playstation 2!

Tę rewelacyjną wiadomość podali wczoraj przedstawiciele firmy. Andrew Goldman, prezes Pandemic Studios, z rozbrajającą szczerością stwierdził przy tym, że "od początku pracowaliśmy nad tym, aby w pełni wykorzystać możliwości wszystkich czterech platform".

Przypominjmy, że Mercenaries 2: World in Flames to sequel jednej z najbardziej innowacyjnych gier video ostatnich lat. Ekipa, która tworzy shootera ma na koncie takie tytuły jak Full Spectrum Warrior, Star Wars: Battlefront II czy nieco starszy Battlezone.

Akcja gry osadzona jest w Wenezueli. Gracz, wcielając się w jednego z pięciu najemników, będzie wykonywał rozmaite zadania. Zabójstwa, wysadzanie w powietrze strategicznych obiektów i wiele innych. Całość zaprezentowana zostanie na nowoczesnym, bardzo dynamicznym silniku graficznym.

Oficjalna strona pod tym adresem. Warto również zajrzeć na specjalny video-blog.