Mercenaries 2 opóźnionie?

Wszystko wskazuje na to, że Mercenaries 2: Word in Flames wyjdzie później niż zapowiadano. Premiera gry zapowiadana była na koniec tego roku. Od pewnego czasu krążą jednak coraz głośniejsze plotki, że produkcja może trafić do sklepów w dużo późniejszym terminie.

Mercenaries 2: World in Flames miał według wstępnych informacji pojawić się w najbardziej pożądanym okresie powakacyjnym - czyli w grudniowe święta. Teraz jednak coraz więcej mówi się o tym, że programiści potrzebują sporo więcej czasu na odpowiednie przygotowanie produktu.

Jest też oczywiście druga wersja tej opowieści. Wydawca gry, , może po prostu bać się konkurencji w owym przedświątecznym okresie. Pomijając jednak przyczynę, pracownicy EA i Pandemic - producenta gry - wypowiadają się, iż premiera Mercenaries 2 odbędzie się w przyszłym roku.

Wachlarz możliwych dat jest solidny - od początku aż do połowy roku 2008 w zależności od źródła. Teraz nie pozostaje nic innego jak poczekać na oficjalne stanowisko którejś z firm w tej sprawie.