Męski sport

Sammy Sosa Softball Slam - starcie z twardzielami grającymi w amerykański football.

3DO rozpoczęła przekazywanie dystrybutorom najnowszej gry - Sammy Sosa Softball Slam. Tytuł ten reprezentuje gatunek gier sportowych, a pracowali przy nim również designerzy z Team .366 (autorzy całkiem niezłego High Heat Baseball).

Produkt jest komputerową adaptacją rozgrywek w football amerykański. Nie należy go jednak postrzegać jako realistyczną symulację, ponieważ twórcy postanowili dostarczyć graczom jak najwięcej wyśmienitej zabawy. Trzeba przyznać, że wywiązali się oni z tego zadania znakomicie i możemy w pełni rozkoszować się rozgrywką nie przejmując się specjalnie zasadami obowiązującymi w tej dyscyplinie sportu. Do dyspozycji graczy oddane zostało kilkanaście drużyn, które tworzą ligę. Gracz dokonuje wyboru jednego z zespołów i ma za zadanie pokonać jak najwięcej oponentów, by w finale zmierzyć się z niezwykle silnym Sammym Sosą i jego kolegami. Oczywiście oprócz trybu single-player twórcy udostępniają nam także tryb multiplayer (połączenie poprzez sieć LAN i Internet).

Gra ma trafić do dystrybucji na terenie USA w przeciągu najbliższych dni. W sprzedaży znajdą się wersje dla PC i PlayStation.


Zobacz również