MetaPass M500 - hasła bezpieczne i w zasięgu ręki

W ofercie firmy MetaPass znalazło się ciekawe urządzenie o nazwie M500 Digital Key, które w łatwy i bezpieczny sposób pozwala przechowywać hasła i nie wymaga ich wpisywania z klawiatury, przykładowo podczas logowania się na stronie internetowej banku.

MetaPass M500 - hasła bezpieczne i w zasięgu ręki

M500 Digital Key - klucz USB z hasłami

M500 Digital Key to niewielki klucz zgodny z interfejsem USB, który charakteryzuje się 16 MB pojemności na różnego rodzaju dokumenty. Jednak jego głównym zastosowaniem jest bezpieczne przechowywanie osobistych haseł dostępu do aplikacji, stron internetowych i różnych usług. Wszystkie one zabezpieczone są przy pomocy 448-bitowego klucza Blowfish.

MetaPass M500 - hasła bezpieczne i w zasięgu ręki

Panel kontrolny M500 Digital Key

Aby skorzystać z klucza, wystarczy podłączyć go do portu USB komputera i wpisać kod PIN. Przy pomocy wygodnego panelu kontrolnego, uzyskujemy dostęp do wszystkich haseł. Co ważniejsze, nie musimy ich wpisywać przy pomocy klawiatury - wszelkie dane zostaną automatycznie uzupełnione po wybraniu odpowiedniej opcji z panelu kontrolnego M500 Digital Key.

Bezpieczny klucz M500 Digital Key kosztuje 99,95 USD. We wrześniu produkt dostępny jest w promocji. Wystarczy na stronie internetowej producenta, wpisać przy jego zamawianiu hasło "m500launch". Otrzymamy zniżkę w wysokości 30 USD.

Więcej informacji: MetaPass