Metal Gear Solid 4 grywalne już na Tokyo Game Show

Oto wiadomość, która zapewne ucieszy fanów Metal Gear Solid. Wiadomo już, że czwarta część serii pojawi się w grywanej wersji już na wrześniowym Tokyo Game Show.

Informacje i trailery z gry krążą po sieci od dawna. Dopiero parę tygodni temu gracze mogli jednak ujrzeć prawdziwe oblicze Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Niestety, za kontrolerem PlayStation mógł stanąć jedynie twórca gry - Hideo Kojima.

Metal Gear Solid 4 grywalne już na Tokyo Game Show

Teraz sytuacja ma się zmienić. Ray Payton z Kojima Productions ujawnił, że istnieje już grywalne demo gry. Jest ono przygotowane do zaprezentowania na najbliższym Tokyo Game Show. Ma zawierać "poziom przygotowawczy", w którym gracze będą mogli zapoznać się ze sterowaniem, a także fragment początkowego etapu rozgrywki. Oprócz tego na targach pojawi nowy trailer, który zdradzi więcej szczegółów dotyczących fabuły.

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots nie będzie jedynym demem jakie pokaże producent. Dostępna będzie także grywana wersja, nastawionego wyłącznie na rozgrywkę wieloosobową, Metal Gear Online.

Nowy Metal Gear Solid ma pojawić się w sprzedaży na wiosnę przyszłego roku. Tak samo jak wcześniejsze części serii, gra będzie dostępna tylko na konsolę Sony.