Metal Gear Solid Kolekcja HD - premiera w Europie przesunięta

Znamy już datę wydania Metal Gear Solid HD Collection. W Stanach wypada ona w przyszłym miesiącu, w Europie natomiast została przesunięta na... przyszły rok.

Data wydania kolekcji Metal Gear Solid HD w Stanach została przesunięta z 29 na 8 listopada (tego samego dnia co Modern Warfare 3, (przypadek?). W Europie natomiast kolekcja wydana zostanie dopiero 3 Lutego 2012 roku. Przyczyny owego przesunięcia nie są nam znane. Zastanawiające jest to, czemu przesunięto Europejską premierę aż o 3 miesiące.

Kolekcja HD Metal Geara, zawiera dokładnie to czego byśmy się po niej spodziewali.. no, prawie. Znajdziemy w niej Metal Gear Solid 2, 3 oraz znanego z PSP, Peace Walkera. Trafią się również Metal Gear i Metal Gear 2: Solid Snake znane z MSX'ów oraz NES'ów. Niestety tak Amerykanie jak i Europejczycy muszą obejść się smakiem w przypadku pierwszego Metal Gear Solid. Japończycy dostaną kod DLC umożliwiający pobranie pierwszej części, natomiast my musimy sobie poradzić bez pomocy HD Collection. Dostępna będzie również edycja Limitowana (wciąż jednak nie wiadomo czy w Europie), która będzie zapakowana w zaprojektowanym przez głównego grafika serii Yoji'ego Shinkawy pudełku, oraz zawierać będzie 248 stronicowego artbooka.

Zobacz również:

  • Silent Hill 2 – oto adaptacja kultowej gry! Data premiery, obsada i fabuła horroru

Cena zwykłej kolekcji została zapowiedziana na $49.99, natomiast cena edycji limitowanej nadal jest tajemnicą. Przygotowywana jest również edycja kolekcjonerska dla PS Vita, na rok 2012 (w Japonii), w której jednak brakować będzie Peace Walkera.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: