Metal Gear Solid: Peace Walker HD - Tryb kooperacji potwierdzony

O Metal Gear Solid Collection HD robi się coraz głośniej, nie dziwi zatem fakt, że Kojima postanowił jeszcze podgrzać atmosferę ujawniając kolejne ciekawe informacje. Tym razem dotyczące Peace Walkera.

Pamiętamy, że już na PSP można było grać w trybie współpracy łącząc ze sobą cztery konsolki. Tym razem twórcy wychodzą naprzeciw wymaganiom graczy. Otóż zremasterowana wersja gry będzie posiadała swój własny tryb kooperacji, ale uwaga... przez sieć!

Dokładnie tak! W nowej odsłonie gry będziecie mogli bawić się wspólnie z trojgiem przyjaciół. To jednak nie koniec atrakcji. Kojima obiecuje, że przy takiej zabawie gra będzie śmigać niezmiennie w 60 klatkach animacji na sekundę. Jak widać można jeśli się tylko chce. Nowina jest niewątpliwie kolejnym argumentem by zakupić "składankę". Chociaż nawet bez niej warto to zrobić, w końcu Metal Gear Solid to dla wielu graczy już seria legendarna. Cieszy zatem fakt, że jeszcze więcej osób będzie mogło w nią zagrać.

Metal Gear Solid: Peace Walker HD - Tryb kooperacji potwierdzony

Przypominam, że w kolekcji HD znajdą się następujące tytuły: Metal Gear Solid 2, Metal Gear Solid 3: Snake Eater,Peace Walker oraz dwa pierwsze MGS z NES. Warto również zagrać w czwartą część, recenzję przeczytacie na GameStar.