Metalheart: Replicants Rampage - nowy Fallout?

Miłośników gier z serii Fallout na pewno zainteresuje nowy tytuł wytwórni Akella, o nazwie Metalheart: Replicants Rampage. Podobieństw do legendarnej serii gier Fallout jest wiele.

Gry RPG w stylu Fallout są, mimo rosnącej przewagi tytułów stworzonych w trójwymiarze, ciągle niezmiernie popularne. Jedną z takich gier jest również Metalheart: Replicants Rampage. To cyberpunkowe RPG, w której gracz włada grupę złożoną z maksymalnie sześciu bohaterów.

Świat gry jest złożony z wielkiej ilości różnorakich lokacji, które zamieszkuje wiele rodzajów przyjacielskich, bądź też złowrogich przedstawicieli różnych ras, począwszy od mutantów, cyborgów oraz nomadów, na samych ludziach kończąc. Każda z ras posiada naturalne dla siebie własności i zdolności, które możemy dalej rozwijać za pomocą różnorakich dostępnych implantów.

Wedle zapewnień producenta gra nie jest liniowa, a rozwój postaci zależy przede wszystkim od gracza, który ją prowadzi. Nie do przeoczenia jest ogromna ilość dialogów, które są bardzo rozbudowane. Metalheart w bardzo dużym stopniu przypomina grę Fallout - sama grafika również nie jest dużo lepsza, niż w drugiej części tego klasyka.

Gra ukaże się na Świecie 20 marca 2005, zaś w polskich sklepach - tydzień później. Cena Metalheart: Replicants Rampage będzie wynosić 99,90 zł.

Więcej informacji o tytule można znaleźć na oficjalnej stronie gry.


Zobacz również