Metrowy obraz z 5,5 cm! - unikalne projektory NEC

IRS wprowadził do sprzedaży nietypowe projektory NEC WT610 i WT615, które zamiast obiektywu do wyświetlanie obrazu wykorzystują unikalny system luster asferycznych. Dzięki zastosowaniu tej technologii, która zadebiutowała w starszym modelu NEC WT600, urządzenia mogą pracować w odległości zaledwie 5,5 cm od ekranu.

Projektor NEC WT610

Projektor NEC WT610

Dodatkowo model WT615 wyposażono w unikalną funkcję eBeam, która pozwala nanosić notatki bezpośrednio na powierzchni, na której wyświetlana jest prezentacja.

Projektor NEC WT610 dysponuje mocą światła 3500 ANSI lumenów i zapewnia kontrast o współczynniku 3500:1. Naturalna rozdzielczość projektora to XGA (1024x768 pikseli). Możliwość uzyskania obrazu o przekątnej 40 cm z odległości zaledwie 5,5 cm od ekranu sprawia, że nowy model firmy NEC ma szanse znaleźć zastosowanie w miejscach dotąd niedostępnych dla projektorów - w sklepach, na witrynach czy w punktach sprzedaży. Oczywiście urządzenie radzi sobie bez problemów także w standardowych zastosowaniach - maksymalna przekątna obrazu to 100 cali. NEC WT610 obsługuje też tylną projekcję. Projektor wyposażono w przydatną funkcję dostosowania parametrów obrazu do koloru powierzchni, na której jest wyświetlany. Można też kupić opcjonalny moduł komunikacji bezprzewodowej 802.11 b/g. Pozwala on nie tylko na przesyłanie prezentacji z komputera, ale i sprawowanie zdalnej kontroli nad projektorem.

NEC WT615 oferuje wszystkie możliwości modelu WT610, a ponadto ciekawą funkcję symulacji tablicy interaktywnej. Sprzętowo-programowa platforma eBeam pozwala na wykonywanie notatek bezpośrednio na powierzchni, na której wyświetlany jest obraz. Z użyciem dołączonego do projektora elektronicznego pióra można w czasie rzeczywistym nanosić na prezentację notatki, rysunki itp. Po zakończeniu prezentacji wszystkie wprowadzone z użyciem eBeam informacje można zapisać na komputerze (także drogą bezprzewodową) lub na umieszczonej w projektorze karcie PC.

Cena modelu WT610 wynosi 25999 zł, a modelu WT615 26999 zł.

Dystrybutor:

http://www.irs.com.pl


Zobacz również