Mgły Ravenwood dotarły do Polski!

Enigmatis: The Mists of Ravenwood już dostępna w naszym ojczystym języku (wersja kinowa)!

Kontynuacja produkcji z 2011 roku rozwija wątki części pierwszej, tworząc rozbudowaną i pełną nagłych zwrotów akcji historię detektywistyczną z elementami horroru. Tytuł jest dostępny w sklepie ArtifexMundi.

Minęły 2 lata od czasu dramatycznych wydarzeń w MapleCreek. Dla głównej bohaterki minione miesiące to ciągły pościg za demonicznym pastorem, który wciąż pozostaje o krok przed nią. Ostatni ślad - doniesienia o niewyjaśnionych zniknięciach ludzi prowadzą detektyw na Zachodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Jej plany zmieniają się w chwili, gdy trafia na porzucony na środku leśnej drogi kamper. Od razu zauważa ślady olbrzymich szponów na dachu, a porozrzucane wokoło rzeczy sugerują, jak dramatyczne wydarzenia rozegrały się na kilka minut przed jej przybyciem. Co istotne, wszelkie poszlaki wiodą do tajemniczego, nie istniejącego na żadnej mapie parku Ravenwood

Mgły Ravenwood dotarły do Polski!

Za jego bramą detektyw odkrywa niezwykłe piękno tego miejsca oraz spotyka się z nadzwyczajną uprzejmością ze strony jego rezydentów. Jednak z każdym kolejnym krokiem i chwilą tu spędzoną zaczyna dostrzegać prawdziwe oblicze Ravenwood i jego mroczne sekrety, które wiele łączy z wydarzeniami z MapleCreek. Enigmatis: Mgły Ravenwood została uznana Grą Roku Big Fish Games w Niemczech i Francji. Produkcja zabrzańsko-krakowskiego producenta to również zdobywca tytułu „Najlepsza Fabuła (Best Story) 2013” oraz laureat drugiego miejsca w kategoriach „Najlepsza z Najlepszych (Best of the Best) 2013” i „Redakcja Poleca (Editor`sPicks) 2013” w plebiscycie czytelników serwisu AllAboutCasual Game. Produkcja ArtifexMundi zajęła także drugie miejsce w rankingu najlepszych gier hiddenobject 2013 roku serwisu Unigamesity.

Gra Enigmatis: Mgły Ravenwood w cenie 25,28 PLN (edycja kolekcjonerska) jest dostępna w sklepie producenta.