Mi 10 wyprzedane! Xiaomi przygotowuje się do premiery Xiaomi Mi 11

Xiaomi wycofało ze sprzedaży flagowego Mi 10. W Chinach nie kupimy już bazowej konfiguracji. Premiera Mi 11 coraz bliżej.

Na początku tego tygodnia z wybranych sklepów w Chinach wycofano ze sprzedaży Xiaomi Mi 10 Pro. Stanów magazynowych nie uzupełniono, a dodatkowo zaczyna brakować klasycznego Xiaomi Mi 10. Obecnie w Chinach można dostać jeszcze pojedyncze egzemplarze Mi 10 w wersji z 8 GB pamięci operacyjnej oraz 128 GB wbudowanej pamięci masowej

Xiaomi Mi 10

Xiaomi Mi 10

Xiaomi usunęło już ze swojej strony Xiaomi Mi 10 oraz Mi 10 Pro. Flagowe modele zostały po raz pierwszy zaprezentowane w lutym 2020 roku. To najdroższe w historii modele chińskiego producenta. Dodatkowo razem z Mi 10 oraz Mi 10 Pro zaprezentowano niedostępnego w Polsce Mi 10 Ultra z grafenową baterią oraz 120 W ładowarką.

Braki Xiaomi Mi 10 w wersji 8 GB/256 GB oraz 12 GB/256 GB wskazują, że Xiaomi przygotowuje się już do premiery Xiaomi Mi 11. Bardzo możliwe, że smartfon ten pojawi się już na początku przyszłego roku. Wszystko w związku z wcześniejszą premierą Samsunga Galaxy S21.

Przyszłoroczny flagowiec od Xiaomi wyposażony będzie w procesor Qualcomm Snapdragon 875, który zostanie oficjalnie zaprezentowany na początku grudnia tego roku.

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem Mi 10 to lepiej nie zwlekaj za długo. W Polsce nadal bez problemu znajdziesz egzemplarze z europejskiej dystrybucji. Ciekawą alternatywą może być Samsung Galaxy S20 FE oraz Mi 10T Pro.

Źródło: Gizmochina.com


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących