Mi Band 6 zaktualizowany! Pojawiła się przydatna funkcja

Xiaomi zaktualizowało najnowszą wersję swojej smartopaski. Na pokładzie pojawiała się nowa, niezwykle przydatna funkcja. Jak zaktualizować Mi Banda 6 do najnowszej wersji?

Xiaomi Mi Band 6 to najnowsze, tegoroczne wydanie najpopularniejszej opaski fitness na świecie. Szósta już generacja otrzymała sporo nowości, ale Chińczycy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Producent wprowadził właśnie na rynek nową aktualizację oprogramowania układowego, która zwiększa funkcjonalność smartopaski.

Xiaomi Mi Band 6
Źródło: mi-home.pl

Xiaomi Mi Band 6

Źródło: mi-home.pl

Oprogramowanie o numerze kompilacji 1.0.4.38 wprowadza poprawki dotyczące stabilności pracy i bezpieczeństwa, trzy wersje językowe oraz jedną nowość. Mowa o funkcji latarki.

Zobacz również:

Najnowsza aktualizacja oprogramowania układowego dostępna jest za pośrednictwem aplikacji Mi Fit na smartfony z Androidem oraz iOS. Przed aktualizacją należy upewnić się, że opaska jest naładowana w co najmniej 50% oraz sparowana za pośrednictwem Bluetooth z telefonem komórkowym.

Sam proces instalacji oprogramowania trwa kilka minut i nie usuwa ustawień użytkownika.

Opaska Xiaomi Mi Band 6 to jedna z najlepszych, najtańszych i najpopularniejszych opasek fitness dostępnych na rynku. Tegoroczny model wyposażono w dotykowy ekran AMOLED o przekątnej 1,56 cala, pulsometr, pulsoksymetr, aplikację treningową, sterowanie multimediami, budzik oraz system monitorowania snu.

Źródło: gsmarena.com