Mi MIX Alpha trafia w końcu do sprzedaży. Ale tylko w jednym kraju.

Mi MIX Alpha zostało zaprezentowane we wrześniu 2019 i z miejsca zachwyciło świat. Od tego czasu oczekiwano, kiedy ten niezwykły telefon trafi do sprzedaży - i w końcu ten dzień nastąpił.

Mi MIX Alpha zostało po prezentacji nazwane w wielu miejscach futurystycznym smartfonem. Wyświetlacz waterfall ma stosunek do obudowy wynoszący 180,6%, co osiągnięto dzięki jego "rozlaniu" na boki i plecy. Sama specyfikacja techniczna jest bardzo mocna - aparat 108 Mpix, procesor Snapdragon 855+ , modem 5G, 12GB RAM, pamięć 512GB, bateria 4050 mAh z szybkim ładowaniem 40W. Ale po prezentacji zapadła cisza, a samo Xiaomi nie było w stanie powiedzieć, kiedy smartfon trafi do sprzedaży. Jednak wczoraj na koncie twitterowym Mi India pojawiła się informacja, że urządzenie wejdzie do sprzedaży... dzisiaj.

Xiaomi staje się w ten sposób pierwszym producentem, który wprowadza telefon 5G na ten rynek. Jak pokazuje zamieszczone w tweecie nagranie, na terenie kraju zamieszkanego przez ponad miliard ludzi będzie go sprzedawać tylko dziewięć wybranych sklepów. Pozwala to na przypuszczenie, że pierwszy rzut smartfonów Alpha jest mocno limitowany. Cena sprzedaży ma wynosić (w przeliczeniu) ok. 2813 dolarów, czyli ponad 11,1 tys. zł. Sporo, ale z pewnością znajdą się nabywcy na wszystkie dostępne modele. Powinnyśmy przekonać się o tym w najbliższym tygodniu.


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących