Michael Jackson dzięki holografii powrócił na scenę

Michael Jackson ponownie zagościł na scenie! Dzięki technologii holograficznej możecie zobaczyć go w utworze "Slave To The Rhythm".

Obecnie jesteśmy chyba świadkami narodzin nowego trendu w świecie muzyki, który mógł zaistnieć tylko dzięki technologii holograficznej. Pozwoliła ona bowiem na ożywienie zmarłych gwiazd i ponowne umożliwienie im przypomnienia o sobie na scenie. Dwa lata temu podczas Coachella Festival Snoop Dogg i 50 Cent uczcili w ten sposób pamięć zastrzelonego w 1996 roku Tupaca Shakura:

Uzyskany wówczas piorunujący efekt spróbowano wczoraj przebić podczas Billboard Music Awards. Na scenie zagościł zmarły pięć lat temu Michael Jackson, który wykonał...nigdy nie wykonywany przez siebie utwór "Slave To The Rhythm" ze swojego nowego albumu "Xscape":

Holograficzny występ kosztował ponad 100 tysięcy funtów. Przygotowany został przez hollywoodzkich specjalistów od efektów specjalnych. Publiczność doceniła ich pracę wielkim wzruszeniem oraz owacją na stojąco. A Wy jak ją oceniacie?