Microdia: 64 GB pamięci dla lustrzanek

Z myślą o posiadaczach nowoczesnych cyfrowych lustrzanek firma Microdia wprowadziła do swojej oferty nową kartę pamięci z rodziny Microdia 300 Xtra Elite. Pozwala ona na zmagazynowanie aż 64 GB zdjęć.

CompactFlash Card 300 XTRA ELITE 64 GB

CompactFlash Card 300 XTRA ELITE 64 GB

Nowoczesne, wyposażone w matryce o wysokiej rozdzielczości aparaty typu DSLR (Digital Single Lens Reflex - cyfrowa lustrzanka) są w stanie zapełnić wcześniej czy później nawet najpojemniejszą kartę pamięci. Z nowym produktem firmy Microdia - kartą z rodziny CompactFlash Card 300 XTRA ELITE - z pewnością nastąpi to później, gdyż cechuje się ona bardzo dużą pojemnością wynoszącą aż 64 GB (klient ma również możliwość wyboru pomiędzy modelami o pojemności 2 GB, 4 GB, 8 GB, 16 GB i 32 GB).

Nowość jest kompatybilna z urządzeniami, które posiadają gniazdo CompactFlash zgodne z standardem UDMA (Ultra Direct Memory Access) i jest bardzo szybka - transfer danych sięga 45 MB/s (300x). Producent oddaje ponadto do dyspozycji użytkownika oprogramowanie MICRODIA Photo Recovery/Backup. Warto również wspomnieć o możliwości pracy karty w szerokim zakresie temperatur - od -25 do + 85 stopni Celsjusza.

Niestety cena karty, która trafi do sprzedaży w lipcu, nie została podana. Więcej informacji na jej temat można z naleźć na witrynie producenta.