Microfi Nitrogen 1.2 - lepszy niż mobilny Windows Media Player

Microfi Nitrogen 1.2 alfa 4 to świetny zastępnik dla niezbyt wygodnego Windows Media Playera. Microfi Nitrogen jest rozbudowaną aplikacją dla komórek z Windows Mobile, która umożliwia odsłuchanie plików zapisanych w formatach: MP3, OGG, AAC, MP4, M4A, 3GP, WAV, WMA. Program przystosowano do obsługi palcem - wyjmowanie rysika nie będzie potrzebne.

Microfi Nitrogen 1.2 - lepszy niż mobilny Windows Media Player

Microfi Nitrogen 1.2 alfa 4 ma interfejs opracowany z myślą o sterowaniu palcem, bez konieczności wyjmowania rysika

Interfejs Microfi Nitrogen został dostosowany do obsługi palcem, jedynie pojedyncze przypadki w ustawieniach programu każą nam sięgnąć po rysik. Dzięki dużym przyciskom nawet osoby o dużych palcach nie powinny mieć problemu z obsługą odtwarzacza. Wiele opcji konfiguracji i możliwości odtwarzacza idą w parze z przejrzystym i intuicyjnym interfejsem, który nie wymaga od użytkownika zbyt dużo nauki.

Pobierz: Microfi Nitrogen 1.2 alfa 4 (Windows Mobile 5.x, Windows Mobile 6.x)

Microfi Nitrogen posiada przeglądarkę plików muzycznych obsługujące kinetyczne przewijanie oraz pełne wsparcie dla skórek, dzięki którym możemy dopasować wygląd odtwarzacza pod swój gust. Dziesięciokanałowy equalizer, z ośmioma predefiniowanymi ustawieniami, daje na pełnię możliwości odsłuchu muzyki.

Nitrogen ma również wbudowany tryb Usypiania w zakresie od 1 do 120 minut oraz wyłączania ekranu na czas odtwarzania muzyki co znacząco wpływa na ograniczenie poboru mocy i zużycia baterii urządzenia.

Cena: bezpłatny