Microlab M700U - ładne głośniki do wszystkiego w niskiej cenie

Ostatnio pojawiają się dużo małych kompaktowych systemów audio. Głośniki Microlab M700U pozwalają odtwarzać dźwięk z komputera, telewizora oraz wszelkich możliwych odtwarzaczy (CD/DVD/MP3/MP4), a także z zewnętrznych HDD, kart SD, a nawet z radia.

Microlab M700U

Szwajcarska firma Microlab niedawno wydała na polskim rynku głośniki Microlab H200. Teraz pojawił się nowy model, ale o innym designie.

Microlab M-700U czyli system 2+1

Microlab M-700U to system 2+1 - mamy więc dwie standardowe kolumienki stereo (o mocy 14 W) oraz subwoofer odpowiadający za niskie tony (o mocy 18 W) i wyposażony w technologię X-Bass.

Subwoofer z dodatkami

W zestawie wyróżnia się zwłaszcza subwoofer - Microlab wyposażył go w wyświetlacz LED, radio FM oraz czytnik kart pamięci i port USB. Możemy więc naszą muzyką podłączać bezpośrednio do subwoofera zamiast robić to przez komputer.

Microlab M700U

Microlab M700U

Microlab M700U czyli domowy kompakt

Cena zestawu Microlab jest dość niewygórowana (270 zł). Trudno oczekiwać, żeby w tej cenie głośniczki świetnie grały, ale zestaw wygląda ładnie i jest niedrogi - może komuś akurat przypadnie do gustu. Zwłaszcza jeżeli ktoś chce mieć jeden mały, kompaktowy system audio w domu do wszystkiego.